Оплатити замовлення, зроблене в нашому інтернет-магазині, ви можете наступними способами:

1.На карту Приватбанку.

2.Оплата замовлення при отриманні у відділенні "Нової Пошти", "Автолюкс" або "Інтайм".

3.Самовивіз з м. Рівне (Можлива доставка додому)

При 100% оплаті на карту Приватбанку - доставка 50%!

Доставка здійснюється компаніями "Нова Пошта", "Автолюкс" або "Інтайм". Послуги доставки оплачує покупець, згідно тарифів компанії-перевізника. Терміни доставки 1-4 робочих дні.

При покупці велосипеда обов'язковою є попередня оплата в розмірі 300 грн. на карту Приватбанку. Дана міра дозволяє нам убезпечити себе від додаткових витрат. Сума в 300 грн. покриває витрати на можливе повернення товару, в разі якщо покупець не з'явився у відділення для того, щоб отримати посилку.

Купуючи товар в нашому інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в тому, що ваші права, як споживача, захищаються в першу чергу. Ми гарантуємо 100% повернення грошей у разі невідповідностей товару.

У разі обміну або повернення, оплату за доставку товару здійснює клієнт. Якщо клієнт вирішив не обмінювати товар, а забрати гроші, йому повертають вартість товару з вирахуванням витрат на доставку і накладений платіж.

Якщо причиною повернення послужила помилка працівників нашого магазину, зворотна пересилання товару здійснюється за рахунок магазину.Под помилкою магазину мається на увазі:

- Вислана не той товар, що зазначений в замовленні;

- Надіслана явно бракована модель.