Вітаємо усіх в інтернет магазині  Velosimya. ( Велосім'я )

Ми створили його для того щоб кожен українець мав змогу придбати якісний, надійний і водночас недорогий б.у велосипед в Рівному для кожного члена своєї сім'ї.

Ми спеціалізуємося на продажі вживаних та нових велосипедів з всієї Європи (велосипеди з Німеччини, Голландії і т.д), а також продажі оригінальних б.у велозапчастин від відомих світових брендів.

В нашому магазині вас завжди чекає великий вибір велосипедів б.у. з найнижчими цінами в регіоні (Гірські, чоловічі, жіночі(дамки),дитячі та економ варіант велосипедів).

Тож не турбуйтеся, ми гарантовано підберемо на ваш смак, та розмір гаманця велосипед, що по максимуму задовольнить ваші потреби, та доставим його в короткі строки в любий кінець нашої чудової неньки України (Рівне, Хмельницький, Тернопіль, Житомир, Луцьк, Київ, та інші не менш прекрасні та мальовничі міста) 

Всі велосипеди привезені з Європи, тому ви можете бути впевнені у їх якості. Кожен велосипед ( ровер ) в нашому магазині проходить ретельну перевірку та налагодження всіх вузлів. Всі велосипеди перевіряється особисто працівником магазину перед відправленням його вам.

Можна купити новий «одноразовий» велосипед за 100 доларів, а можна за ці ж гроші і навіть дешевше купити велосипед б.у. відомого бренду який прослужить вам ще багато років та буде радувати свого господаря і ви будете насолоджуватись їздою на ньому а не пошуком запчастин до одноразового «ровера».

Ми завжди раді відповісти на всі ваші запитання та провести консультацію на рахунок купівлі велосипеда, так і запчастин, адже для нас головне, щоб ви були задоволені купленим у нас товаром.